Home Page

Lietuvių

Sveiki atvykę į Gateford Park pradinėje mokykloje

Džiaugiuosi, kad turime galimybę pristatyti Jums į mūsų mokyklą ir įdomių dalykų, siūlome vaikus, kurie ateina į mokyklą.

Gateford Park Primary School atidarytas 2000 vasario 28 d. Tarnauti augančio gyventojų skaičiaus šiaurės vakarų Worksop ir išaugo iki pirmos klasės išsilavinimą vaikams nuo 4 iki 11 metų amžiaus. Mes esame pelnytai didžiuojasi mokyklos nuostata, kuri padeda vaikams augti kaip individai Nors pasiekti aukštus akademinius standartus. Džiaugiamės, kad vaikai ir šeimos, iš viso Worksop ir už jos ribų, kad Gateford Park mokyklos pasirinkimo.

Kaip jums atrodo apie svetainę, jūs galite pamatyti, kad mes turime didelių lūkesčių visiems mokykloje. Mūsų darbuotojai yra atsidavę specialistai, kurie įdėti mokytis, ką jie daro. Su mūsų įsipareigojimą siekti aukštų standartų ir užklasinę veiklą, kuri yra antra, nė, aš esu įsitikinęs, kad mūsų mokykla turi ką pasiūlyti visiems. Mūsų priežiūros ir paramos programas užtikrinti, kad visi vaikai galėtų kuo geriau išnaudoti savo laiką čia.

Vizitai į mokyklą, būsimiems tėvams ir šeimoms, būtų skatinami ir labiausiai sveikintini. Prašome kreiptis į mokyklos buveinė užsirašyti susitikti su manimi ir pamatyti mokyklos darbe.

Tikiuosi, kad jums patiks užsukite į mūsų svetainę, ir, kad jums rasti bet kokią informaciją jūs ieškote. Prašome susisiekti su mokykla tiesiogiai atsakys į visus klausimus, kurie jums gali turėti.

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą mūsų mokykloje. Nekantriai laukiu susitikimo su jumis ir pasveikinti savo vaiką į Gateford parko ir komandos GP!

Dėkojame, kad lankotės!

Gareth Letton BA (Hons.) QTS, NPQH, MA
Direktorius


Amazon Link School Interviews Squid Dinner Money
Top