Home Page

Latviešu

Es esmu gandarīts par iespēju iepazīstināt jūs ar mūsu skolu un aizraujošas lietas, mēs piedāvājam bērniem, kas nāk uz skolu šeit.

Gateford parks pamatskola atklāja 28.februārī 2000 kalpot pieaugošo iedzīvotāju ziemeļrietumu Worksop un ir pieaudzis, lai nodrošinātu pirmās klases izglītību bērniem vecumā no 4 līdz 11 gadiem. Mēs esam pelnīti lepojamies skolas noteikumu, kas palīdz bērniem augt kā personības reizē sasniegt augstus akadēmiskos standartus. Mēs esam saviļņots, ka bērniem un ģimenēm no visas Worksop un pat vēl tālāk, padarītu Gateford parks viņu skolas izvēles.

Kā jūs meklēt ap vietu, jūs varat redzēt, ka mums ir lielas cerības ikvienam skolā. Mūsu darbinieki ir apņēmušies profesionāļi, kas izvirzīti mācību centrā, ko viņi dara. Ar mūsu apņemšanos ievērot augstus standartus un ārpusskolas aktivitāšu kas ir otrais nevienam loku, es esmu pārliecināts, ka mūsu skolā ir kaut ko piedāvāt ikvienam. Mūsu aprūpes un atbalsta programmas, nodrošināt, ka visi bērni ir spējīgi izdarīt vislabāk izmantot savu laiku šeit.

Apmeklējumi uz skolu ar topošajiem vecākiem un ģimenēm tiek veicināta un ļoti apsveicami. Lūdzu, sazinieties ar skolu biroju, lai amatā tikties ar mani un redzēt skolu darbā.

Es ceru, ka jums baudīt jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā, un, ka jūs atradīsiet visu informāciju, kuru jūs meklējat. Lūdzu, sazinieties ar skolu tieši ar visiem jautājumiem, jums var būt.

Paldies par jūsu interesi par mūsu skolā. Es ar nepacietību gaidu tikšanos ar Jums un sveikt savu bērnu Gateford Park un Team GP!

Paldies par apmeklējumu!

Gareth Letton BA (ar izcilību) QTS, NPQH, MA
Direktors

Amazon Link School Interviews Squid Dinner Money
Top